نشست علمی تخصصی مشاوران زاهدان (طرح همدلانه)

نشست علمی تخصصی مشاوران ناحیه دو زاهدان با حضور سرکارخانم سرگلزایی مقدم, معاون پرورشی و فرهنگی, شیرازی رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی اداره کل استان سیستان و بلوچستان , همکاران اداری حوزه پرورشی ناحیه دو زاهدان و مشاوران مدارس در محل کانون شهید مسلم کیخا برگزار شد.

 


   

 

در این نشست خانم سرگلزایی مقدم, ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) گفتند:مشاوران مایه امنیت و آرامش همه افراد خصوصا دانش آموزان هستند ومشاوران می توانند روحیه تازه ای به دانش آموزان بدهند.

وی گفت: چون دانش آموزان در مراحل آغازین تجربه های اجتماعی هستند نیاز به یک فرد صادق و قابل اعتماد دارند لذا طرح همدلانه در مدارس پاسخگوی این نیاز مهم می باشد.

 در ادامه شیرازی ضمن تقدیر و تشکر از همکاران فعالی که طرح مذکور را در مدارس به خوبی انجام داده اند, ایراد فرمودند:اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی در نظر دارد به منظور بهره وری بیشتر شغلی وکاری مشاوران ودر راستای کیفیت بخشی به فعالیتهای مشاوره ای مدارس وبرای اینکه همه مشاوران به نوعی از خدمات راهنمایی ومشاوره بهره مند گردیده وبتوانند به تبع آن خدمات راهنمایی ومشاوره ای بهتری به دانش آموزان ارائه نمایند- این طرح را در کل استان برگزار نماید،

 

/ 0 نظر / 8 بازدید