همایش همیاران مشاور شهرستان هیرمند

بسمه تعالی

همایش همیاران مشاور شهرستان هیرمند

با نام و یاد خداوند متعال همایش همیاران مشاور مدارس  شهرستان هیرمند  در تاریخ 18/8/92 در دبیرستان نمونه  طلوع برگزار گردید. ابتدا قرائت قرآن مجید مزین بخش جلسه ما بود .

رضا با مری  (مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند) ضمن عرض خیر مقدم به همکاران مشاور و همیاران مشاور شرکت کننده در جلسه همیاران مشاور را دانش آ مو زانی فعال و خلاق دانست که با برقراری ارتباط صمیمانه و رعایت اصل راز داری دانش آموزان را به سوی خدمات مشاوره سوق میدهند.

مهدی  کیخا یی جوان ( کارشناس مشاوره هیرمند) ضمن تقدیر و تشکر و خدا قوت گزارشی از روند اجرای طرح و چگونگی انتخاب همیاران مشاور  در مدارس این شهرستان اعلام نمود و اینکه تعداد 75 همیار مشاور فعال  در 16 دبیرستان متوسطه دوم در سال تحصیلی 93-92  فعال می باشند اشاره نمود. شایسته است مشاورین گزارشی از روند اجرای طرح همیاران مشاور در پایان سال به این کارشناسی ارائه نمایند .

امیر فر زادی ( معاونت پرورشی و امور فرهنگی شهرستان هیرمند) در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنند گاه این همایش توصیه های بسیار مفیدی هم به مشاورین وهم به همیاران مشاور داشتند . سپس سوگند نامه همیاران مشاور توسط دانش آموزان قرائت گردید.

این همایش با صلوات بر محمد (ص) وال پاک محمد (ص) پایان یافت.

 

شهرستان هیرمند

شهرستان هیرمند

شهرستان هیرمند

شهرستان هیرمند

/ 0 نظر / 5 بازدید