برگزاری طرح تامه مشاوران با محوریت ناحیه یک زاهدان

 

« بسمه تعالی »

 

با لطف و عنایت خداوند متعال در تاریخ 4/11/93 لغایت 7/11/93 دوره ضمن خدمت با عناوین شناسایی و هدایت استعدادهای دانش آموزان و مشاوره ی فردی و تکنیک های آن ، با حضور مشاوران نواحی یک و دو زاهدان و شهرستان های حومه در محل سالن دبستان شهید چمران برگزار گردید . در مراسم آغازین جناب آقای رخشانی مدیریت محترم آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان ، ضمن خیرمقدم مطالب ارزشمندی در جهت ارتقای فعالیتهای مشاوره ای ایراد نمودند . در ادامه سرکار خانم سرگلزایی معاونت محترم پرورشی اداره کل ضمن تشکر از فعالیتهای انجام گرفته در سال جاری ، قول مساعد در جهت تشکیل کارگروه تخصصی مشاوره ، متشکل از نمایندگان نواحی و مناطق در اسرع وقت جهت رسیدگی به پیشنهادات همکاران دادند .

همچنین در این جلسه کلیپ مربوط به فعالیتهای مشاوره ای انجام گرفته توسط کارشناسی مشاوره ، هسته مشاوره و مشاوران مدارس نواحی یک زاهدان به نمایش درآمد .

در اختتامیه این دوره جناب آقای شیرازی ریاست محترم اداره مشاوره استان ، ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای انجام گرفته همراهی و همدلی اداره مشاوره استان با همکاران محترم را عنوان نمودند .

و جلسه با سخنرانی و تقدیر و تشکر از معانت محترم پرورشی اداره کل ، اداره مشاوره استان ، مشاوران ، مدرسین دوره و برگزارکنندگان دوره توسط کارشناسی مشاوره ناحیه یک به پایان رسید .

 

 

/ 0 نظر / 42 بازدید