کسب رتبه برتر ابتکارات و نوآوری استان سیستان و بلوچستان در اولین همایش کشوری ه

کسب  رتبه برتر  ابتکارات و نوآوری استان سیستان و بلوچستان در اولین همایش کشوری همیاران مشاور

 

معاونت پرورشی آموزش وپرورش استان  از کسب رتبه برتر کشوری در همایش همیاران  مشاور خبر داد

 

سعیده سرگلزایی مقدم اظهار داشت : در این  همایش  دو  روزه که  در اردوگاه کشوری تربیتی میرزا کوچک خان رامسر  با هدف کسب مهارت های پایه زندگی و ارتقاء توانمندی های روان شناختی  برگزار شد.همیاران مشاور دختر استان سیستان و بلوچستان  توانستند در طرح ابتکارات و نو آوری همیاران ، رتبه  برتر  را در میان 31  استان  کشور کسب کند.

سرگلزایی مقدم  به ارتقای چشمگیر دانش آموزان استان  در عرصه های فعالیت های پرورشی و فرهنگی در سال های اخیر به خصوص در بخش  فعالیت های مشاوره ای اشاره کرد و گفت: خوشبختانه دانش آموزان  استان در چند سال اخیر با کسب رتبه های برتر کشوری در حوزه ی  پرورشی توانستند انتظارات آموزش وپرورش را برآورده نمایند که این امر باعث شد که  ما را در کسب مقامهای بیشتر امیدوارتر نمایند.

 

وی با تبریک به همیاران مشاور دختر برگزیده و خانواده های آنان،از زحمات تلاشگران این عرصه تشکر و ابراز امیدواری کرد که مسئولان فرهنگی استان درحمایت از این سرمایه های معنوی بیش از پیش همکاری نمایند .

 

معاونت پرورشی  و فرهنگی استان در پایان سخنان خود گفت: امیدوارم که در همایش همیاران که بزودی  در رامسر برگزار خواهد شد نیز شاهد درخشش دانش آموزان استان باشم.

/ 0 نظر / 109 بازدید