برگزاری جلسه کمیته استانی پایگاههای انتخاب رشته سیستان و بلوچستان

در راستای هدایت تحصیلی و شغلی دانش آموزان و به منظور ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره ، انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی و با هدف شناخت بیشتر رشته های دانشگاهی و تطبیق شرایط رشته ها با ویژگی ها و علاقه مندی داوطلبان پایگاههای انتخاب رشته دانشگاهی در سراسر استان برگزار شود.

                              

این مطلب را عزیزی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در اولین جلسه کمیته استانی انتخاب رشته سیستان و بلوچستان که در محل اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی استان برگزار شد. عنوان نمودند و از همکاران اداره مشاوره خواستند در ایام انتخاب رشته ضمن استفاده از بهترین مشاوران از پایگاه های فوق نیز در سطح استان بازدید بعمل آیدو نظارت مستقیم بر روند اجرای برنامه ها داشته باشیم.

شیرازی رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی استان نیز ضمن اعلام آمادگی این اداره برای راه اندازی پایگاههای انتخاب رشته در 10 شهرستان بزرگ استان عنوان نمودند که انشا الله در سال جاری از بهترین نرم افزار های انتخاب رشته استفاده خواهد شد و این پایگاه ها در زمان انتخاب رشته در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به دانش آموزان و خانواده های آنان خدمات مشاوره ای ارائه خواهند کرد.

همچنین در این جلسه مقرر شد در اسرع وقت اسامی پایگاههای انتخاب رشته استان و پوستر ها و بنر های لازم تهیه و اطلاع رسانی مناسب و به موقع صورت پذیرد.

/ 0 نظر / 6 بازدید