شبکه اجتماعی و گروهی مشاوران مدارس استان سیستان بلوچستان

به منظور تکمیل نیروی مورد نیاز برخی از شهرستان ها و مناطق در پست مشاوره مدرسه، مصاحبه تخصصی برای تغییر سمت 58 نفر از نیروهای رسمی آموزش و پرورش  استان  با حضور مصاحبگران تخصصی در محل مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

سعیده سرگلزایی مقدم معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در این زمینه اظهار داشت: با توجه به نیاز روز افزون مدارس جهت ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره به دانش آموزان در تمام سطوح تحصیلی و همچنین کمبود مشاور، هر ساله جهت پوشش بخشی از این نیازها، اداره مشاوره اقدام به جذب نیرو از بین نیروهای واجد شرایط و علاقمند به پست مشاور مدرسه که دارای مدرک تحصیلی مرتبط هستند می نماید

معاون پرورشی و فرهنگی گفت: که امسال بحمدا... با پیگیری ها و رایزنی های انجام شده، تعداد زیادی از همکارانی که مدرک مرتبط با روانشناسی و مشاوره اخذ کرده بودند و متقاضی تغییر وضعیت به مشاور مدرسه بودند در نهایت با 58  نفر از آنها توسط ادارات موافقت شده و مصاحبه تخصصی آنان برگزار شد.

سرگلزائی مقدم  بیان کرد: نیاز مشاور در سطح استان بیش از این می باشد و نیازمند برنامه ریزی در سطوح بالاتر است که ان شاا... بحول قوه الهی با رویکرد جدید آموزش و پرورش که طرح جامع نظام راهنمایی و مشاوره و خدمات روانشناختی می باشد به زودی این امر محقق خواهد شد.

[ دوشنبه ۱٥ شهریور ۱۳٩٥ ] [ ٩:۱٧ ‎ب.ظ ] [ اداره مشاوره تربیتی استان سیستان و بلوچستان ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب