شبکه اجتماعی و گروهی مشاوران مدارس استان سیستان بلوچستان

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی   جانبازان   شهرستان  زهک  با حضور سرگلزایی معاون پرورشی و فرهنگی ، شیرازی رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی و مسئولین شهرستان  زهک افتتاح شد.

سرگلزائی گفت در مراسم افتتاحیه  مرکز مشاوره زهک گفت : این  مرکز به کودکان  و دانش آموزان دارای اختلال یادگیری  به تدریج سرویس مناسب ارائه میدهد و از بروز مشکلات مختلفی که می تواند آنان را تهدید کند پیش گیری می کند.

وی در ادامه افزود همچنین در این مرکز ضمن ارائه خدمات مشاوره ای خدمات درمانی ,تربیتی ,تحصیلی و شغلی نیز  انجام خواهد گرفت.

معاون پرورشی و فرهنگی گفت : در این مرکز، مشاوره گروهی ,مددکاری اجتماعی ,مشاوره ناسازگاری ,مشاوره خانواده,مشاوره فردی و اختلالات یادگیری و همچنین بحث برگزاری کارگاههای ویژه با هدف توانمند سازی مربیان و مشاوران مدارس و اولیاء انجام می شود.

 

 شیرازی  رئیس اداره مشاوره استان نیز در این مراسم گفت: این مرکز در راستای راهکار 3-21 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برای ارائه کیفی تر خدمات راهنمایی و مشاوره به دانش آموزان و اولیاء و همکاران و سایر افراد جامعه در زهک افتتاح شده است.

وی  ضمن قدردانی از زحمتی که همکاران گرامی بابت  افتتاح این مرکز انجام داده اند  گفت : مرکز مشاوره جانبازان  زهک  با توجه به امکانات موجود ، خدمات  مشاوره ای را در دو نوبت صبح و عصر ارائه می دهد

 

شیرازی رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی استان نیز از افتتاح مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی در هفته  معرفی مشاغل در شهرستان   کنارک  این استان خبر دادند.

[ یکشنبه ٢٩ فروردین ۱۳٩٥ ] [ ٩:۳٥ ‎ب.ظ ] [ اداره مشاوره تربیتی استان سیستان و بلوچستان ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب