شبکه اجتماعی و گروهی مشاوران مدارس استان سیستان بلوچستان

حسین کیخا  کارشناس مسئول مشاوره تربیتی استان  با بیان اینکه افراد باید بر انتخاب کتاب و استفاده از کتاب‌های پر محتوا و معتبر توجه کنند، عنوان کرد: انس با کتاب یکی از زمینه‌های رشد و توسعه کشور است.

کارشناس مسئول مشاوره تربیتی استان ضمن تشریح سیاست‌های آموزش و پرورش در زمینه کنکور و توانمندسازی دانش‌آموزان در این زمینه شیوه مطالعه و برنامه‌ریزی در دوره متوسطه از برگزاری همایش های  کنکور در شهرستان ها و مناطق استان تا پایان هفته جاری خبر داد.

کیخا  با تاکید بر اینکه پایگاه‌های کنکور  آموزش و پرورش شهرستان  های استان  چندین سال است که  کار خود را با جدیت آغاز کرده اند، خاطر نشان کرد: هدف از ایجاد این پایگاه‌ها ارتقای توان علمی و تجربی دانش‌آموزان و فراهم کردن شرایط لازم برای موفقیت در کنکور  است.

در این جلسه  امام دادی با تأکید بر اینکه نباید برنامه‌های امروز را به تعطیلات پس از نوروز موکول کرد، گفت: در برنامه‌ریزی محتوایی باید رفع اشکال توسط خود ارزیابی دانش‌آموزان انجام شود و در مراحل بعدی رفع اشکال جمعی و استفاده از معلم قرار دارد.

امام دادی  انواع تست‌زنی را شامل تست‌های آموزشی، تست‌های ارزیابی و تست‌های جمع‌بندی برشمرد و یکی از رمزهای موفقیت در کنکور را تکرار و مداومت در تست‌زنی دانست.

[ یکشنبه ٢٥ بهمن ۱۳٩٤ ] [ ۱۱:٠۳ ‎ب.ظ ] [ اداره مشاوره تربیتی استان سیستان و بلوچستان ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب