شبکه اجتماعی و گروهی مشاوران مدارس استان سیستان بلوچستان

مراسم اختتامیه سومین جشنواره نوجوان سالم با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، مدیرکل آموزش و پرورش و معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان و مدیران نواحی 1 و 2 زاهدان برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا محمد کیخا معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تقدیر و تشکر به پاره ای از آسیب های جدید اشاره کرد و سپس در مورد اعتیاد و مواد مخدر و شیمیایی که در انواع مختلف و به عنوان های بهداشتی و آرایشی به سهولت در اختیار  دانش آموزان قرار دارد صحبت نمود.

در ادامه محمدحسین اشرفی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نقش مربیان مدارس را در پیشگیری از استفاده از مواد مخدر، نقش مهمی دانست و از زحمات معلمان و مربیان مدارس قدردانی کرد.

علیرضا نخعی مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز به تفاوت های نوجوان سالم با نوجوان ناسالم پرداخت و گفت: تمایز اصلی نوجوان سالم با نوجوان ناسالم در این است که نوجوان سالم می داند انسان است و خودش را مهم می داند.

وی از همه دانش آموزان استان خواستار شد هر روز خود را بیش از گذشته دوست و باور داشته باشند و همیشه امید داشته باشند و از موفقیت و پیروزی حرف بزنند.

در پایان به آثار برگزیده جشنواره لوح و تندیس اهدا شد.

در این جشنواره ، همکاران مشاور منطقه دشتیاری توانستند رتبه های زیر را کسب نمایند:

1.ابراهیم منصورشاد حائز رتبه اول بخش مقاله نویسی مرحله استانی

2. خالد بادپا مشاور دبیرستان فارابی حائز رتبه دوم بخش مقاله نویسی مرحله استانی

3. فهیمه شهرکی نیا مشاور دبیرستان حجاب حائز رتبه دوم بخش مقاله نویسی مرحله استانی

[ یکشنبه ٢۸ اردیبهشت ۱۳٩۳ ] [ ٧:٤٢ ‎ب.ظ ] [ منصورشاد( دشتیاری ) ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب