شبکه اجتماعی و گروهی مشاوران مدارس استان سیستان بلوچستان

پوستر هفته بهداشت روان

دانلود کنید

[ سه‌شنبه ٢٩ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۱۱:٥٤ ‎ق.ظ ] [ اداره مشاوره تربیتی استان سیستان و بلوچستان ]
مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ترنم زندگی شهرستان زابل با حضور نخعی مدیر کل آموزش و پرورش،سرگلزایی معاون پرورشی و فرهنگی ، شیرازی رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی و مسئولین شهرستان زابل افتتاح شد.
علیرضا نخعی مدیر کل آموزش و پرورش استان در مراسم افتتاحیه این مرکز مشاوره گفت : براساس داده های علمی در حوزه سیستان تعداد ی کودک دارای اختلالات یادگیری هستند که برای رسیدگی به امورآنها نیاز به یک مرکز تخصصی بود و این مرکز به همه این عزیزان به تدریج سرویس مناسب ارائه میکند و از بروز مشکلات مختلفی که می تواند آنان را تهدید کند پیش گیری بکند. وی در ادامه افزود همچنین در این مرکز خدمات مشاوره ای شامل خدمات درمانی ,تربیتی ,تحصیلی و شغلی نیز اارائه می شود لازم به توضیح می باشد که در این مرکز مشاوره گروهی ,مددکاری اجتماعی ,مشاوره ناسازگاری ,مشاوره خانواده,مشاوره فردی و اختلالات یادگیری و همچنین بحث برگزاری کارگاههای ویژه با هدف توانمند سازی مربیان و مشاوران مدارس و اولیاء انجام می شود و خدمات در دو نوبت صبح و عصر ارائه می گردد. سرکار خانم سرگلزائی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان نیز در این مراسم گفت: این مرکز در راستای راهکار 3-21 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برای ارائه کیفی تر خدمات راهنمایی و مشاوره به دانش آموزان و اولیاء و همکاران و سایر افراد جامعه سیستان افتتاح شده است. شیرازی رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی استان نیز از افتتاح دو مرکز مشاوره وو خدمات روانشناختی در ششمین و هفتمین روز هفته بهداشت روان در شهرستان های خاش و سراوان این استان خبر دادند.
[ سه‌شنبه ٢٩ مهر ۱۳٩۳ ] [ ٩:٤٠ ‎ق.ظ ] [ اداره مشاوره تربیتی استان سیستان و بلوچستان ]

نظر به اینکه مصاحبه مشاوران منتخب استان سیستان و بلوچستان در فصلنامه آموزشی رشد مشاور مدرسه دوره دهم-شماره یک- پاییز 93 به چاپ رسیده است، لذا همکاران محترم می توانند جهت دانلود  این فصلنامه از لینک زیر اقدام نمایند.

دانلود

[ شنبه ٢٦ مهر ۱۳٩۳ ] [ ٢:۱٧ ‎ب.ظ ] [ اداره مشاوره تربیتی استان سیستان و بلوچستان ]

مرکز مشاوره انوار

[ شنبه ٢٦ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۱:٠۸ ‎ب.ظ ] [ آقای کیخا جوان(کارشناس هیرمند) ]

[ شنبه ٢٦ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۱:٠٦ ‎ب.ظ ] [ آقای کیخا جوان(کارشناس هیرمند) ]

مرکز مشاوره انوار

[ شنبه ٢٦ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۱٢:۱٠ ‎ب.ظ ] [ آقای کیخا جوان(کارشناس هیرمند) ]

با توجه به دستورالعمل شماره 112556/500 مورخ 93/6/9نکات ذیل را به اطلاع می رساند: 1. با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با مرکز سنجش زمان ثبت نام و اجرای آزمون به تعویق افتاده است، که تاریخ دقیق آن متعاقباً اعلام می گردد. 2. در ضمن کد های 8 رقمی ثبت نام توسط مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش به آدرس الکترونیکی اداره سنجش استان ارسال گردیده است، که ادارات مشاوره می بایست با هماهنگی آن اداره نسبت به توزیع آن بین شهرستان ها و مناطق و همچنین به تبع آن کارشناسی مشاوره شهرستان ها و مناطق بین مشاوران محترم، اقدام نمایند. تذکر مهم: قابل ذکر است بدون داشتن کد 8 رقمی، امکان ثبت نام در سامانه وجود ندارد.

[ چهارشنبه ۱٦ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۱:٢٦ ‎ب.ظ ] [ اداره مشاوره تربیتی استان سیستان و بلوچستان ]

مرکز مشاوره انوار

[ شنبه ۱٢ مهر ۱۳٩۳ ] [ ۱٢:٠۳ ‎ب.ظ ] [ آقای کیخا جوان(کارشناس هیرمند) ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب