شبکه اجتماعی و گروهی مشاوران مدارس استان سیستان بلوچستان
با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان ، به استناد جلسه مورخه 1/4/93 شورای مالی و اداری مراکز مشاوره استان موارد ذیل جهت اجرا در مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانش آموزی آن شهرستان اعلام می گردد.


1-     مراکز مشاوره دانش آموزی استان راهکارهای جدید درآمد زایی و افزایش منابع مالی را با هماهنگی اداره مشاوره تربیتی استان و بر اساس ضوابط و مقررات در دستور کار قرار دهند.

2-    استفاده از سالن کنفرانس مرکز مشاوره به ازاء هر 4 ساعت مبلغ 000/700 ریال و بیشتر از 4 ساعت در روز 000/400/1 ریال به حساب درآمدها واریز گردد، تا پس از سیر مراحل قانونی اصل مبلغ به حساب مراکز مشاوره واریز شود.

3-    خدمات راهنمایی و مشاوره در شیفت صبح برای دانش آموزان با معرفی نامه از مدارس یا هسته مشاوره رایگان و برای سایرین بر اساس تعرفه نظام راهنمایی و مشاوره باشد.

4-    تعرفه خدمات راهنمایی و مشاوره در شیفت بعد از ظهر در مراکز مشاوره استان بر اساس تعرفه نظام راهنمایی و مشاوره و به شیوه 70٪ برای مشاور  و 30٪ برای مراکز مشاوره محاسبه و به حساب  درآمد ، واریز گردد. در خصوص حساب درآمدی با اداره امور مالی اداره کل هماهنگی و با نظر آنان اقدام شود.

5-    شوارای اداری مالی مراکز مشاوره با حداقل  (سه نفر از پنج  نفر)  اعضا تشکیل و رسمیت دارد و مصوبات آن قانونی و لازم الاجرا است.

6-    مراکز مشاوره استان گزارشی از اقدامات انجام شده از زمان افتتاح مرکز تا کنون را جهت ارزیابی به اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی استان حداکثر تا پایان تیر ماه 93 ارسال نمایند.

[ دوشنبه ٢۳ تیر ۱۳٩۳ ] [ ٩:٠٧ ‎ق.ظ ] [ اداره مشاوره تربیتی استان سیستان و بلوچستان ]

در راستای هدایت تحصیلی و شغلی دانش آموزان و به منظور ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره ، انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی و با هدف شناخت بیشتر رشته های دانشگاهی و تطبیق شرایط رشته ها با ویژگی ها و علاقه مندی داوطلبان پایگاههای انتخاب رشته دانشگاهی در سراسر استان برگزار شود.

                              

این مطلب را عزیزی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در اولین جلسه کمیته استانی انتخاب رشته سیستان و بلوچستان که در محل اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی استان برگزار شد. عنوان نمودند و از همکاران اداره مشاوره خواستند در ایام انتخاب رشته ضمن استفاده از بهترین مشاوران از پایگاه های فوق نیز در سطح استان بازدید بعمل آیدو نظارت مستقیم بر روند اجرای برنامه ها داشته باشیم.

شیرازی رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی استان نیز ضمن اعلام آمادگی این اداره برای راه اندازی پایگاههای انتخاب رشته در 10 شهرستان بزرگ استان عنوان نمودند که انشا الله در سال جاری از بهترین نرم افزار های انتخاب رشته استفاده خواهد شد و این پایگاه ها در زمان انتخاب رشته در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به دانش آموزان و خانواده های آنان خدمات مشاوره ای ارائه خواهند کرد.

همچنین در این جلسه مقرر شد در اسرع وقت اسامی پایگاههای انتخاب رشته استان و پوستر ها و بنر های لازم تهیه و اطلاع رسانی مناسب و به موقع صورت پذیرد.

[ یکشنبه ۱٥ تیر ۱۳٩۳ ] [ ٩:۳٢ ‎ق.ظ ] [ اداره مشاوره تربیتی استان سیستان و بلوچستان ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب