شبکه اجتماعی و گروهی مشاوران مدارس استان سیستان بلوچستان

ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات سرکار خانم محبوبه قویدل حیدری سرگروه آموزشی مشاوره استان و آقای امیر حسین عتیقه چی عضو گروه در سال تحصیلی 93-92 ، اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی در نظر دارد به منظور استفاده از توان و ظرفیت همه مشاوران و ایجاد بستر و فضای فعالیت برای همکاران ، از بین مشاوران علاقمند ،فعال و پویا نواحی یک و دو زاهدان ، سرگروه آموزشی مشاور را برای سال تحصیلی جدید انتخاب نماید. لذا مشاورانی که تمایل دارند بعنوان سرگروه فعالیت نمایند، حداکثر تا مورخه 10/4/93 اهداف و برنامه های عملیاتی خود را حول محورهای ذیل ، جهت بررسی به اداره مشاوره تحویل نمایند.

1-اهم برنامه ها و راهکارها جهت بروز آوری علمی و تخصصی مشاوران

2-برنامه شما در حمایت از درس برنامه ریزی تحصیلی شغلی و مهارتهای زندگی در جهت ارائه خدمات مشاوره ای مطلوب تر به دانش آموزان چیست؟

3-اهم برنامه ها و راهکارها جهت اجرای مطلوب جشنواره تکنیک های برتر مشاوره ای

3-اهم برنامه ها جهت گسترش و بسط تحقیقات علمی و اقدام پژوهشی در مشاوره

                                     اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی 94-93

[ یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳٩۳ ] [ ۱۱:٥۱ ‎ق.ظ ] [ اداره مشاوره تربیتی استان سیستان و بلوچستان ]

باتوجه به مشکلات فنی پیش آمده در سامانه پرونده الکترونیکی مشاوره و مکاتبات صورت گرفته با وزارت نظر به اینکه سرور این سامانه تاکنون در شرکت پشتیبان مستقر بوده و برای حفظ امنیت کامل به ساختمان مرکز فناوری اطلاعات درحال انتقال می باشد
لذا تاکید می گردد ؛ تا رفع نواقص و اشکالات بوجود آمده در روند جابجایی سامانه ، مشاوران محترم تا چند روزی از بروز رسانی پرونده الکترونیکی دانش آموزی خوداری نمایند.وپس از آن نسبت به بروز رسانی اقدام شود.


[ پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳٩۳ ] [ ۸:۳٦ ‎ق.ظ ] [ اداره مشاوره تربیتی استان سیستان و بلوچستان ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب