شبکه اجتماعی و گروهی مشاوران مدارس استان سیستان بلوچستان

هسته مشاوره علی ابن موسی الرضا(ع)  شهرستان ایرانشهر  واقع در خیابان نور با حضور 6 نفر از مشاوران مرد و زن متخصص در رشته های روانشناسی و مشاوره تحصیلی به مسئولیت سرکار خانم آتون در طول هفته آماده ارائه خدمات مشاوره ای به دانش آموزان عزیز می باشد.

با استعانت از خداوند متعال در روز شنبه مورخ 22/7/91 توسط معاون پرورشی و تربیت بدنی و کارشناسان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر از هسته مشاوره علی ابن موسی  الرضا(ع) بازدید بعمل آمد و در راستای مسائل کاری و ارزیابی با اعضای هسته مشاوره بحث و تبادل نظر نمودند که آقای روزیانا معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت قول همکاری و مساعدت در راستای زیبا سازی و تجهیزات ساختمان هسته مشاوره را دادند.

همچنین محمدیان کارشناس مشاوره در زمینه آمادگی و تمهید مقدمات برگزاری آزمون های مشاوره ای و تجهیز کتابخانه مشاوره به ایراد راهکار پرداختند.ادامه مطلب
[ چهارشنبه ٢٦ مهر ۱۳٩۱ ] [ ٤:٠٦ ‎ب.ظ ] [ خانم کامیاب فتحی کارشناس ایرانشهر ]

در این مراسم که در تاریخ 24/7/91برگزار شد ابتدا جناب آقای عرفانی در سلامت روان - بلوغ فکری ونقش ایمان در سلامت روان صحبت کردند سپس آقای درازهی یکی از مشاوران شهرستان در مورد بهداشت روان به ایراد سخنرانی پرداختند.وبعداز آن تعداد ی از دانش آموزان هنرستان که از حافظین قرآن بودند سرودی با عنوان اهانت به قرآن وحمایت از پیامبر خواندند. در پایان مدیرت محترم آموزش وپرورش همراه با کارشناس مشاوره از نمایشگاهی که به این مناسبت برپا شده بود دیدن کردند.

[ دوشنبه ٢٤ مهر ۱۳٩۱ ] [ ٦:۳٤ ‎ب.ظ ] [ خانم یوسفی( کارشناس سراوان ) ]

بدینوسیله به اطلاع کلیه کارشناسان مشاوره مناطق می رساند سامانه الکترونیکی مشاور مدرسه از تاریخ 1/ 7 / 91 فعال شده است .

 انتظار می رود کارشناسان محترم  ادارات ضمن نظارت بر فرآیند ثبت اطلاعات دانش آموزی ، گزارشات و هدایت تحصیلی توسط مشاورین مدارس چنانچه با مشکلی برخورد نمودند با پشتیبانی اداره مشاوره تربیتی تماس بگیرند .

و من ا... التوفیق

اداره مشاوره تربیتی

 

---------------------------------------------------------------

واحد پشتیبانی :

اسماعیل درخشانی 09153434752

امیرحسین عتیقه چی 09158740480

[ چهارشنبه ۱٩ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٥٤ ‎ق.ظ ] [ اداره مشاوره تربیتی استان سیستان و بلوچستان ]

دراین جلسه  آقای عرفانی مدیریت آموزش و پرورش در خصوص نقش کلید مدیران ومشاورین درحل مشکلات دانش آموزان صحبت کردند. سپس سرکار خانم قرایی کارشناس امور بانوان در زمینه ی همکاری بیشتر مدیران باامور بانوان اداره وهمچنین همکاری مدیران بامشاورین مدارس در رفع مشکلات دانش آموزان سخن گفتند.

[ چهارشنبه ۱٩ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٢٧ ‎ق.ظ ] [ خانم یوسفی( کارشناس سراوان ) ]

 جلسه توجیهی وسازماندهی نهایی با حضور کلیه مشاوران شهرستان در تاریخ2/7/91در محل نمازخانه مدرسه راهنمایی نمونه امام سجاد برگزار شد.ودر ادامه جلسه ای با حضورکارشناس مشاوره شهرستان ، سرگروه مشاوره خانم هاشم زهی ومشاوران جدید استخدام با موضوع آشنایی با فعالیتها ی مشاور ه،مشاوره تربیتی وتحصیلی دانش آموزان واستفاده ازسامانه الکترونیکی جهت ثبت نام دانش آموزان تشکیل شد.

[ یکشنبه ۱٦ مهر ۱۳٩۱ ] [ ٧:٢٥ ‎ب.ظ ] [ خانم یوسفی( کارشناس سراوان ) ]

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان با همکاری مرکز مشاوره نیروی انتظامی در تاریخ 91/7/12 در مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اقدام به برگزاری جلسه هم اندیشی مراکز مشاوره استان نمود . در این جلسه کلیه همکاران مراکز مشاوره خصوصی و دولتی شهر زاهدان حضور داشتند و مسائل و مشکلات موجود در منطقه را بررسی نموده و به تبادل نظر پرداختند.

[ شنبه ۱٥ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۸:٢٧ ‎ب.ظ ] [ مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ]

به نام خدا

خطر بروز افسردگی را در دانش آموزان جدی بگیریم

اداره مشاوره تربیتی استان و مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی استان در نظر دارند همایش بهداشت روان را در شهرستان زاهدان ( نواحی یک و دو ) اجرا نمایند در این خصوص کارگروههایی تشکیل شده است .دبیر خانه همایش :مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی استان  ، مهلت ارسال آثار 91/7/22 می باشد ضمنا مکان همایش زاهدان نرسیده به میدان قلسطین مجتمع آموزشی فلسطین ،زمان همایش: 91/7/30 می باشد.در ادامه مطلب نمونه پوستر و بنر آورده شده است.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ٥ مهر ۱۳٩۱ ] [ ٧:٢۳ ‎ب.ظ ] [ مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب